Szkolenie BMS - kurs z automatyki budynkowej

Firma Lockus – organizator corocznej konferencji Projekt BMS, oferuje również na specjalne zamówienie szkolenie BMS z zakresu automatyki budynkowej, które jest skierowane do osób zajmujących się: zarządzaniem budynkami przeznaczonymi pod biurowce, galerie handlowe, przestrzeń publiczna, hotele. Kurs BMS dedykowany jest przede wszystkim sektorowi facility managment, inwestorom, świadomym deweloperom, projektantom, architektom, dostawcom, użytkownikom i pasjonatom technologii automatyki budynkowej.

Program szkolenia bms skonstruowany jest w taki sposób, aby poziom przekazywanej wiedzy korelował z aktualną wiedzą uczestników. Każdy kurs BMS jest układany indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie? Inteligentny system zarządzania automatyką budynkową BMS to nie tylko optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości, ale również troska o trwały zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa. Program szkolenia z automatyki budynkowej jest zawsze aktualny z najnowszymi osiągnięciami nauki i jest podyktowany przede wszystkim przez zamiany w sektorze nowych technologii. Szkolenie BMS jest odpowiedzią na globalną transformację w sektorze IT, który bezpośrednio wpływa na postęp technologiczny w budownictwie oraz zarządzaniu nieruchomościami. Dynamika rozwoju sektora IT sprawia, że technologia automatyki budynkowej podlega nieustannym zmianom, dlatego oferujemy kurs BMS, który pozwala rozwinąć odpowiednie kompetencje zawodowe tak aby efektywnie dążyć do zamierzonych celów przedsiębiorstwa.

Zakres

Ogólne wprowadzenie do BMS
Zakres systemów BMS
Etapy wdrożenia
Funkcjonalności
Rozwiązania i technologie
Szanse, zagrożenia i korzyści
Koszty związane z wdrożeniem i eksploatacją systemem BMS
Dostępne produkty
szkolenie bms - kurs z automatyki budynkowej

Dodatkowe informacje

Forma: Szkolenia zamknięte
Program: indywidualnie dostosowany do potrzeb uczestników
Poziom zaawansowania: indywidualnie dostosowany do potrzeb uczestników
Czas trwania: w zależności od programu 1 lub 2 dni
Prowadzący: eksperci technologii BMS z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i eksploatacji systemów
Miejsce: Kraków – siedziba LOCKUS lub inne miejsce wskazane przez zamawiającego

Kontakt

kontakt@projektbms.pl