Miło jest nam powitać 3 Złotych Partnerów, którzy dołączyli do grona Projekt BMS 2016. Global Control 5, Wago Elwag oraz Ampio Smart Home to firmy, które swoje rozwiązania zaprezentują podczas prelekcji w pierwszym dniu spotkania. Konsultacje z oraz testowanie  rozwiązań możliwe będzie podczas dwóch pełnych dni na stoiskach wystawienniczych.

Poznajmy profil  powyższych Partnerów:

 

Global Control 5 jest producentem zaawansowanych technologicznie i kompleksowych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, oferowanych pod własną marką iSMA (Inteligentny System Zarządzania Automatyką).

 

Wago Elwag to dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów sterowania i zarządzania budynkami i obiektami przemysłowymi. Na bazie systemu WAGO I/O możliwe jest tworzenie aplikacji automatyki budynkowej różnej skali i komplikacji technicznej.

 

Ampio Smart Home to system, który dzięki swojej konstrukcji może być zainstalowany w każdym budynku. Dzięki Smart Home można kontrolować wszystkie urządzenia w budynku, od oświetlenia, przez rolety, po wentylację i ogrzewanie. Możliwe jest sterowanie z każdego miejsca w budynku jak i poza nim.