Zapisy na warsztaty - Projekt BMS 2023

Ilość miejsc na poszczególnych warsztatach jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Projekt BMS 2023 – zapisy na warsztaty

Dane Uczestnika

Wybieram warsztaty w których chce uczestniczyć:

Warsztaty WAGO szczegóły >>  - brak wolnych miejsc. - możliwość udziału tylko po uzyskaniu zgody od reprezentantów WAGO na stoisku podczas wydarzenia

 

Warsztaty FINDER

„Separacja w układzie z PLR- uruchomienie układu”

Witajcie na naszych ekscytujących warsztatach „Blink & Link”! 🌟 Czy jesteście gotowi, by w mgnieniu oka połączyć świat sterownika programowalnego z magicznym migotaniem lampek przy użyciu przekaźników separujących? Jeśli tak, to jesteście we właściwym miejscu! Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą was przez fascynujący świat elektroniki, gdzie nauka staje się zabawą. Waszym zadaniem będzie sprawnie łączyć i separować sterownik z przekaźnikami, tworząc układy, które migoczą, świecą i zachwycają! To nie jest tylko o szybkości, to o precyzji i kreatywności. Przekaźniki to nasze magiczne pomosty, które pomogą wam przenieść światło z jednego miejsca do drugiego, tak szybko, że nawet mrugnięcie oka będzie zbyt wolne! 💡🏃Czekają na was wyzwania i możliwości eksperymentowania, które pozwolą wam tworzyć unikatowe i fascynujące efekty świetlne. Będziecie w stanie programować i kontrolować te układy, jak prawdziwi elektroniczni czarodzieje!
Przyjdźcie na nasze warsztaty „Blink & Link” i dajcie się porwać światłu, elektronice i niekończącej się zabawie! ✨🔌😃

Warsztaty WAGO

 „WAGO Visu Building w kontekście aktualnych wymagań i trendów rynkowych”

Biorąc udział w żywym pokazie dowiesz się jak powinien wyglądać system BMS pod kątem zaawansowanej analizy i prezentacji zgromadzonych danych. Poznasz wybrane funkcjonalności skutecznego i intuicyjnego systemu zarządzania budynkami WAGO Visu Building. Podczas warsztatu w oparciu o rzeczywisty obiekt zwrócimy szczególną uwagę na moduł raportowania oraz pokażemy gdzie i jak należy szukać faktycznych oszczędności energii.

Warsztaty MERIT

„Konfiguracja jednostki drzwiowej i zapoznanie się z jej funkcjonalnością  – czyli jak w prosty i szybki sposób zainstalować kontrolę dostępu”.

Warsztaty dotyczące pracy z systemem kontroli dostępu firmy MeritAccess są zaprojektowane dla profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem bezpieczeństwem oraz administratorów systemów. Celem tych warsztatów jest zapewnienie uczestnikom kompleksowej wiedzy na temat konfiguracji, obsługi i optymalnego wykorzystania systemu MeritAccess.
Tematyka warsztatów obejmuje:
1. Wprowadzenie do systemu MeritAccess:
   • Prezentacja historii i rozwoju systemu.
   • Omówienie głównych funkcji i możliwości.
2. Konfiguracja systemu:
   • Krok po kroku omówienie procesu instalacji i konfiguracji jednostki drzwiowej, podłączenie jej do czytników oraz zamków
   • Ustalanie różnych poziomów dostępu i uprawnień.
   • Administracja systemem:
   • Zarządzanie użytkownikami, kartami dostępu i innymi identyfikatorami.
   • Tworzenie i modyfikowanie profili dostępu.
3. Integracja systemu:
   • Omówienie sposobów integracji z innymi systemami bezpieczeństwa.
4. Bezpieczeństwo w systemie MeritAccess:
   • Omówienie najlepszych praktyk w zakresie zabezpieczeń.
5. Rozwiązywanie problemów:
   • Identyfikacja i rozwiązywanie typowych problemów.
   • Techniki diagnostyczne i narzędzia pomocnicze.
6. Studia przypadków i praktyczne ćwiczenia:
   • Analiza scenariuszy z życia wziętych.
   • Ćwiczenia praktyczne z konfiguracją i obsługą systemu.
Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z firmy MeritAccess, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat systemu i jego funkcjonalności. Sesje warsztatowe prowadzone będą w oparciu o kilka jednostek drzwiowych w związku z czym każdym będzie mógł przetestować ich funkcjonowanie.

Real Estate Magazine – to profesjonale czasopismo poświęcone tematyce zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Autorami artykułów ukazujących się na łamach magazynu są praktycy oraz eksperci posiadający ugruntowaną wiedzę i duże doświadczenie w branży. Profil i merytoryka dwumiesięcznika doskonale odpowiadają na potrzeby zarządców nieruchomości, w tym biur, magazynów, centrów handlowych, hoteli czy deweloperów. Real Estate Magazine to przestrzeń do wymiany spostrzeżeń, będących reakcją na pojawiające się w branży zmiany i rozwiązania technologiczne. Wokół czasopisma gromadzi się społeczność skupiająca najważniejszych graczy, instytucje, stowarzyszenia oraz przedstawicieli świata nauki, którzy współtworzą kontent merytoryczny do wszystkich wydań Real Estate Magazine. To niezastąpione kompendium wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo jak i inwestorzy. Portal buduje innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.

Marcin Malinowski
Sales Engineer, Products & Distribution, Global Products

Ceniony specjalista w zakresie instalacji niskoprądowych świadczący usługi doradcze dla firm partnerskich, inwestorów, firm FM i utrzymania obiektów. Jego kariera zawodowa to szeroki przekrój praktycznych doświadczeń od zagadnień projektowych po najnowsze rozwiązania technologiczne. Od wielu lat zainteresowanie skierowane w stronę automatyki budynkowej i rozwiązań systemów BMS.

Doświadczenie zawodowe postanowił wykorzystać w tej dziedzinie dołączając do firmy Johnson Controls. Praktyczny kontakt z klientem na każdym etapie inwestycji (inwestor, projektant, GW, integrator, instalator) umożliwił nawiązanie trwałych relacji i optymalizację potrzeb klientów.

Relpol SA to polski producent przekaźników, który od 1958 specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju przekaźników. Nasze produkty znajdują zastosowanie w automatyce przemysłowej i energetycznej, energoelektronice, elektronice przemysłowej i użytkowej.

Bazując na ogromnym, ponad 60-letnim doświadczeniu w produkcji przekaźników przemysłowych od kilku już lat rozpoczęliśmy naszą przygodę z segmentach BMS i automatyki budynkowej. Nasze dedykowane w tych obszarach produkty, oprócz możliwości zastosowania w zarządzaniu/ sterowaniu oświetleniem, doskonale sprawdzają się również w automatyzacji procesów związanych ze sterowaniem energią elektryczną w domach.

Marek Falkowski

Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Mechatroniki oraz studiów podyplomowych Informatyka Przemysłowa.
Dyrektor sprzedaży w firmie Elmark Automatyka, od ponad 10 lat aktywnie związany ze sprzedażą rozwiązań w branży technicznej.
Specjalizuje się we współczesnych technologiach informatycznych oraz w rozwiązaniach zaawansowanych systemów przemysłowych, przeznaczonych do sterowania, monitorowania procesami oraz zarządzania produkcją. Posiada doświadczenie w zakresie projektowania, wdrażania i eksploatacji tej klasy systemów.

Piotr Panek
Jablotron Alarms

Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Od ponad 20 lat zajmuje się tematami związanymi z komfortem, bezpieczeństwem i automatyzacją budynków mieszkalnych. Przez ten czas wiele się zmieniło. W swojej pracy zależy mi na tym, aby oferować rozwiązania dające namacalne korzyści dla rodziny, która zakupiła lub wybudowała swój wymarzony dom. Dla mnie automatyka domowa, to coś, co daje użytkownikowi najcenniejszą rzecz – czas. To czynności, których nie musi już robić, bo zamiast niego, zrobi to dobrze zaprojektowany i wykonany system automatyki.
Prywatnie lubię podróżować. Najlepiej do miejsc w których można usłyszeć ciszę.

SABUR to polski dostawca nowoczesnych urządzeń i kompleksowych rozwiązań (OT, IT i IoT) do zarządzanie instalacjami technicznymi i systemami bezpieczeństwa obiektów.

Specjalizuje się w systemach automatyki o otwartej architekturze.

Szeroko wykorzystujących technologie internetowe już na poziomie sterowników,

Ukierunkowanych na optymalizację i redukcję kosztów, głównie w wyniku ograniczenia zużycia mediów (energii, wody, gazu itp.).

Wspierających proces certyfikacji obiektu i poprawy jego efektywności energetycznej.

W ofercie firmy znajdują się produkty najlepszych europejskich dostawców, wykonane z należytą dbałością o szczegóły, charakteryzujące się przemysłową jakością wykonania i wysoką bezawaryjnością.

GEZE Polska Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku od 1997 r. i jest spółką-córką niemieckiej firmy rodzinnej GEZE GmbH, której historia sięga 1863 r. Jesteśmy jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi i okien oraz technologii bezpieczeństwa. GEZE oferuje szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne, technika drzwiowa, okucia do szkła, urządzenia do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), systemy bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem, technika okienna oraz urządzenia do przewietrzania. Jako przedsiębiorstwo kształtujące rynek i wiodące w dziedzinie innowacyjności, firma GEZE wytwarza produkty zaawansowane technologicznie, zachowując przede wszystkim dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. W ten sposób wpływa na ciągły rozwój techniki wyposażania oraz rozwiązań dla inteligentnych budynków.

Samozamykacze GEZE należą do najbardziej znanych na świecie. Codziennie miliony ludzi korzystają również z naszych systemów drzwi automatycznych. Projektujemy i realizujemy również niestandardowe rozwiązania na podstawie indywidualnych wymagań klientów, jak np. drzwi karuzelowe albo systemy całoszklane, które można znaleźć w wielu prestiżowych budynkach na całym świecie.

Towarzyszymy naszym klientom w całym cyklu życia budynku – począwszy od jego koncepcji i projektu, poprzez budowę, aż po codzienne użytkowanie. Oferujemy nie tylko najlepsze produkty i rozwiązania, ale również pełne wsparcie projektowe oraz modelowanie BIM, a także profesjonalne usługi montażowe i serwisowe.

Przemysław Pabiańczyk

Z branżą BMS związany od prawie 10 lat. Po ukończeniu studiów na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej brał udział w kilkudziesięciu wdrożeniach podczas których dopasowywał rozwiązania pod wymagania klienta. Obecnie zajmuje się szkoleniem i wsparciem integratorów.

Dariusz Romejko
Kierownik Produktu: Systemu automatyki i zarządzania budynkiem Desigo firmy Siemens

W firmie Siemens kieruje działem odpowiedzialnym za system automatyki i zarządzania budynkiem – Desigo oraz wdrożeniem narzędzi wspierających proces projektowania i rozwiązaniami poprawiającymi efektywność energetyczną. Z rynkiem systemów automatyki budynkowej związany od ponad 15 lat w zakresie ich projektowania, uruchomienia oraz serwisowania.

Robert Kostro-Olechowski
Kierownik Produktu: Systemy automatyki pomieszczeniowej i rozwiązania chmurowe

Odpowiedzialność w firmie Siemens skupia się na promocji oraz wsparciu technicznym rozwiązań automatyki budynkowej z grupy Desigo ze specjalizacją w kompaktowych rozwiązaniach zarządzania instalacjami Desigo Control Point, automatyce pomieszczeń Desigo Room Automation oraz rozwiązaniu chmurowym do zdalnego monitoringu i kontroli budynków Building Operator. Z rynkiem BMS związany od 5 lat