Kwartalnik Instalacje – fachowe pismo dla instalatorów, inwestorów, wykonawców i przedsiębiorców, a także wszystkich zainteresowanych – będące źródłem informacji i wiedzy z zakresu szeroko rozumianej techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjno- wentylacyjnej. Na swych stronach prezentuje nowości z rynku instalacji znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym i będących elementami technicznego wyposażenia obiektów. Magazyn kolportowany jest do przedsiębiorstw branży instalacyjnej, biur projektowych, wybranych spółdzielni mieszkaniowych i hurtowni materiałów budowlanych. Dociera także do bardzo atrakcyjnej grupy odbiorców biznesowych, jakimi są menadżerowie podejmujący decyzje w średnich i dużych firmach. Tytuł ukazuje się nieprzerwanie od 18 lat. Pismo chce być przewodnikiem przy podejmowaniu przez Czytelników decyzji o zakupie materiałów instalacyjnych, stąd też zorientowane jest na promowanie na swoich łamach najnowszych technologii i rozwiązań produktowych.

 

Warsaw Business Journal – jest tygodnikiem wydawanym w języku angielskim z siedzibą w Warszawie. Właścicielem i wydawcą jest Valkea Media. Tygodnik podejmuje tematy biznesowe, ekonomiczne, polityczne, finansowe, nieruchomościowe, rynków akcji, rozrywkowe, technologiczne i kulturowe. Od roku 1994 jest jedynym anglojęzycznym tygodnikiem w Polsce zajmującym się tematyką biznesową.

 

Ozeon  zupełnie nowe i niepowtarzalne pismo o tematyce ekologicznej.  Nowości, opinie ekspertów, testy oraz pierwszorzędna publicystyka tworzą nową jakość mówienia o ekologii. Dodatkowo poprzez serwis internetowy dociera do 50 000 odbiorców zainteresowanych ekologią. Na portalu www.ozeon.com.pl znajdziemy takie zagadnienia jak: biogaz, biznes, drogi wodne, ekologia, elektromobilność, oze, technologie, woda, żywność, wydarzenia, wywiady, kalendarium ważnych branżowych imprez.

 

Real Estate Manager – profesjonalne czasopismo poświęcone tematyce zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Wszystkie publikowane przez  redakcję zagadnienia, podzielone zostały na trzy główne działy – zarządzanie, komercjalizacja i inwestycje. Tylko w dwumiesięczniku znajdą Państwo praktyczne porady i cenną wiedzę ekspercką w obszarze facility, property i asset managmentu. Dzięki uniwersalnemu podejściu do tematyki prowadzenia obiektów komercyjnych udało się stworzyć swoistą platformę wymiany wiedzy skupiającą najważniejszych graczy, instytucje, stowarzyszenia oraz przedstawicieli świata nauki, którzy współtworzą kontent merytoryczny do wszystkich wydań w roku. Magazyn posiada ponad 10-letnie doświadczenie na polskim rynku wydawniczym, jego pierwszy numer ukazał się w 2003 roku. Jego odpowiednik, niemiecki tytuł „Der Facility Manager” jest ukazuje się już od 25 lat.

 

Builder – to wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od 19 lat. To platforma mediowa integrująca środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów i nauki. To od lat charakterystyczne, rozpoznawalne okładki z osobowościami branży i czytelna formuła pisma z prostym podziałem na trzy działy: BIZNES, BUDOWNICTWO (materiały i technologie) oraz ARCHITEKTURA&DESIGN (trendy). To również liczne projekty własne z ugruntowaną pozycją w środowisku, m.in. Laury Buildera, Budowlana Firma Roku, Polski Herkules, Gale TOPBuilder, kampania „Lato Jakości” oraz nowe: Polski Biznes w Budownictwie, Aktywne w Branży, Metamorfozy – Rewitalizacja Polskich Miast, Polscy Inżynierowie, a także program Promujemy Polską Architekturę, Konkurs dla Młodych Architektów i Konkurs dla Młodych Inżynierów Budownictwa.

 

AV Integracje – magazyn dla specjalistów branży systemów zintegrowanych, architektów, pasjonatów inteligentnych budynków. Znajdziemy w nim wszystko o nowoczesnych technologiach, nowinkach rynkowych, testy sprzętu, informacje o wydarzeniach branżowych.

 

Czasopismo Zabezpieczenia – spełniają funkcję pisma edukacyjno-informacyjnego branży zabezpieczeń. Taka linia programowa jest konsekwentnie realizowana poprzez publikowanie artykułów w takich działach, jak SSWiN, Ochrona peryferyjna, Telewizja dozorowa, Kontrola dostępu, Ochrona przeciwpożarowa, Monitoring, Systemy zintegrowane, Zabezpieczenia mechaniczne, Ochrona informacji, Ochrona fizyczna. Zakres tematyczny materiałów publikowanych w tych działach stale się powiększa, zgodnie z postępem dokonującym się w dziedzinie technologii i pojawiającymi się nowymi potrzebami oraz możliwościami.