Budnet.pl – jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo jak i inwestorzy. Portal buduje innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.

 

Budowa.org – portal branżowy poświęcony tematyce budowlanej. Znajdziemy tutaj informacje m.in. dotyczące: inteligentnych budynków, audytów i świadectw energetycznych, inwestycji budowlanych, budowy domów, przepisów BHP, zabezpieczania obiektów, przygotowania terenów, technologiach budowlanych.

 

Budownictwo.org – portal o tematyce budowlanej, poruszający zagadnienia dotyczące m.in.: inteligentnych budynków, audytów i świadectw energetycznych, inwestycji budowlanych, budowy domów, przepisów BHP, zabezpieczania obiektów, przygotowania terenów, przemysł drzewny, hali i hangarów, sprzętu budowlanego, maszyn budowlanych, technologii budowlanych. Portal zamieszcza również aktualne ogłoszenia branżowe dotyczące zatrudnienia, wydarzeń branżowych, szkoleniach, wiadomości.

 

Wentylacja.biz – portal branżowy poświęcony tematyce związanej z wentylacją. W serwisie znajdziemy informacje dotyczące ważnych branżowych wydarzeń, targów, szkoleń, porady, ogłoszenia oraz informacje poświęcone kolejno rekuperacji, wentylatorom, odnawialnym źródłom energii,  termowizji i centrali wentylacyjnej.

 

Klimatyzacja.biz – portal branżowy poświęcony tematyce związanej z klimatyzacją. W serwisie znajdziemy działy poświęcone kolejno: klimatyzatorom, centralom klimatyzacyjnym, klimakonwektorom i  automatyce.

 

Chłodnictwo.biz – portal zawierający merytoryczne porady z zakresu chłodnictwa. Prowadzi działy poświęcone: komorom chłodniczym, czynnikom chłodniczym, agregatom, chłodnicom i skraplaczom.

 

iAutomatyka.pl – to najpopularniejszy w Polsce portal i blog dla automatyków regularnie publikujący poradniki, kursy, nowości oraz komunikaty firm. Popularność i zasięg w porównaniu do innych portali można sprawdzić na niezależnej stronie SimilarWeb. Codziennie  portal oraz jego obszary społecznościowe odwiedzają tysiące inżynierów, projektantów, menadżerów, studentów oraz pracowników z branży automatyki i elektryki. Portal iAutomatyka.pl odwiedza regularnie ponad 40000 czytelników którzy generują ponad 160000 odsłon miesięcznie.

 

Elektroonline.pl – to informacje, trendy, wydarzenia i profesjonalne rozwiązania dla branż od automatyki, energetyki, elektrotechniki i elektroniki po informatykę i telekomunikację, wsparte pasją elektro-entuzjastów tworzących nastawioną na innowacje społeczność elektroonline.pl. To miejsce, w którym myśl techniczna i doświadczenie użytkowników ściera się z rozwiązaniami biznesu, tworząc wartościowe forum wymiany doświadczeń przedsiębiorców, kadry menedżerskiej, specjalistów, naukowców, studentów i elektro-miłośników. Jednocześnie funkcjonalny katalog produktów i firm dostępny na portalu stanowi niezbędne narzędzie pracy każdego inżyniera. Misją portalu jest przyczynianie się do aktywizacji środowiska branżowego i promocji polskich inżynierów.

 

Instalacjebudowlane.pl – jest serwisem informacyjnym, który został technicznie przygotowany do emisji najnowocześniejszych oraz najskuteczniejszych form reklamy w Internecie.  Portal osiąga 65 tyś. unikalnych użytkowników miesięcznie a baza newsletter to ponad 4000 adresów e-mail. Portal podzielony jest na kilka działów dotyczących różnego rodzaju instalacji:  elektrycznej, grzewczej, sanitarnej, techniki oświetleniowej, instalacji na dachu. Na łamach portalu publikowane są merytoryczne porady. Dobrze działające forum ułatwia wymianę informacji branżowych, zaś sekcja dot. wydarzeń branżowych oraz szkoleń zawiera najświeższe informacje.

 

Inzynieria.com  – portal prezentuje najnowsze wiadomości, opisy projektów, analizy, komentarze, artykuły, wywiady, felietony, relacje z wydarzeń branżowych, wzbogacone fotografiami i filmami. Integralną częścią portalu jest także rozbudowany katalog służący prezentacji firm, kalendarium, księgarnia internetowa i in.

 

KlimatyzacjewPolsce.pl – to internetowy portal branżowy, skupiający zarówno polskich jak i zagranicznych producentów i dystrybutorów klimatyzacji oraz chłodnictwa, a także firmy zajmujące się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjno- wentylacyjnych. Portal ten został stworzony, aby pomóc, szybko i wygodnie znaleźć producenta, importera czy też firmę, która kompleksowo zaprojektuje i wyposaży budynek w profesjonalną instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną.

 

Gramwzielone.pl – to najczęściej czytane przez specjalistów i entuzjastów OZE branżowe medium w Polsce. Portal branżowy, który porusza taką tematykę jak: energia wiatrowa, słoneczna, magazynowanie energii, bioenergia, auto ekologiczne, dom energooszczędny, walka ze smogiem.

 

Biznesowi.pl – Nowy Adres S.A to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych jak również twórca największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” oraz wydawcą serii albumów „Biurowce w Polsce” i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych.

 

Srodowisko.pl – od 2009 roku portal gromadzi specjalistów z branży ochrony środowiska poszukujących informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Na portalu znajdziemy informacje branżowe, wiadomości, informacje dotyczące imprez i wydarzeń branżowych, informacje o szkoleniach, merytoryczne artykuły oraz wizytówki firm działających w branży.

 

Automatyka.pl – od 2000 roku portal gromadzi specjalistów z branży automatyki przemysłowej poszukujących informacji o dostawcach, produktach oraz usługach.

 

Elektroinzynieria.pl – gromadzi specjalistów z branży elektrotechniki i elektroenergetyki poszukujących informacji o dostawcach, produktach oraz usługach i notuje średnio 15 000 wejść użytkowników miesięcznie. Rocznie przez portal przepływa ponad 1 000 zapytań ofertowych skierowanych do dostawców zarejestrowanych w naszej bazie.