Grono Srebrnych Partnerów między innymi będą tworzyć firmy takie jak: Distech Controls oraz Siemens.  Srebrni Partnerzy przedstawią swoje rozwiązania podczas prelekcji w pierwszym oraz drugim dniu wydarzenia. Reprezentanci Partnerów będą dostępni dla uczestników w strefie wystawienniczej.
Firma Distech Controls  – lider innowacji w dziedzinie rozwiązań zarządzania energią, dostarcza unikalnych technologii i usług zarządzania budynkiem, które optymalizują efektywność energetyczną i komfort, jednocześnie redukując koszty operacyjne. Innowacyjne rozwiązania dla bardziej ekologicznych budynków powstają z naszej pasji do jakości, niezawodności i satysfakcji klienta.
Firma Siemens – oferuje na polskim rynku rozwiązania i produkty Siemensa, a także usługi inżynieryjne, doradcze i serwisowe z zakresu automatyki przemysłowej i napędów, automatyki budynkowej, transportu szynowego i systemów zarządzania ruchem, wytwarzania energii oraz jej przesyłu i rozdziału.
Firma APA Group jest liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Rozwiązania firmy APA wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Posiadają 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie.